У Кам’янському пройшов семінар та засідання Федерації України з естетичної групової гімнастики

21 січня на базі Дитячої юнацької спортивної школи №4 пройшло засідання Федерації України з естетичної групової гімнастики на чолі з Президентом Федерації України – Споришевим Василем Васильовичем. З 21 по 23 січня відбувся Всеукраїнський семінар.

Семінар провела голова технічного комітету, суддя міжнародної категорії, Марина Прибутна. Близько 50 тренерів, суддів та хореографів брали участь у семінарі, які приїхали із 16 регіонів України. Серед них представники Дніпропетровської, Харківської, Київської, Чернігівської, Вінницької, Запорізької, Одеської та інших областей.

Тренери, хореографи та судді разом з Президентом Федерації


На початку семінару розібрали теоретичні знання – було внесено зміни у технічні елементи короткої програми. Цьогоріч для молодших категорій обрали стиль рок-н-ролл, а для старших – фламенко. Нові правила діятимуть два роки.

Возможно, это изображение (9 человек и люди стоят)

Крім того, перед початком нового сезону, судді відпрацьовували свої навички. Оцінювання проводили за відеозаписами, відпрацьовуючи майстерність у різних суддівських бригадах.


Потім тренери, хореографи та судді відправились у зал для засвоєння практичних навичок. Там розбирали нові елементи вже наживо, відпрацьовували рухи тіла.

Возможно, это изображение (12 человек, люди стоят и в помещении)


В останній день семінару пройшов екзамен. Більше деталей дивіться у сюжеті.