У Дніпрі пройшов Чемпіонат України та Всеукраїнський турнір «Крила перемоги»

1-3 жовтня у Дніпрі відбулася справді грандіозна подія – проведення Чемпіонату України для вікової категорії 16 років та старші. Молодші спортсменки виступили у рамках Всеукраїнського турніру «Крила перемоги».

Цьогорічні змагання проходили на базі Олімпійських резервів, де спортсменок і суддів зустрів великий і сучасний зал із дотриманням усіх протиепідемічних умов.  У старті брали участь більше 400 гімнасток з різних куточків України – Запоріжжя, Києва, Полтави, Харкова, Вінниці, Сум тощо. Дівчата змагалися у двох видах програми: короткій та довгій. Крім того, на змагання приїхало близько 40 тренерів та суддів, що допомагали втілювати красу та ніжність у життя.

Виступ дівчат вікової категорії 12-14 років

«Змагання пройшли в прекрасному новому залі і це дуже приємно бачити і відчувати, як росте наш рівень, навіть в умовах карантину. У цей період ми не можемо допускати глядачів у зал, на превеликий жаль. Команди, які виступають за програмою майстрів спорту, показали чудовий приклад і повинні бути стимулом для юних гімнасток та їхніх батьків. На Чемпіонаті України серед найдоросліших гімнасток точилася боротьба за призові місця з мінімальним розривом у балах і я побажала б усім гімнасткам, тренерам і батькам сил і натхнення працювати і розвиватися далі» – ділиться з нами своїми враженнями суддя міжнародної категорії Анна Троценко.

Цьогоріч на дівчат чекали по-справжньому захоплюючі нагороди – грамоти та медалі були спеціально розроблені для змагань. «Ми хотіли, аби повернувшись до своїх міст, дівчата не раз згадували про наш турнір, і з нетерпінням чекали його знову» – зазначають організатори змагань.

Серед спортсменок наймолодші дівчата виступали у віковій категорії 4-6 років. Це надзвичайно важливо для юного покоління – побороти страх, навчитися правильно виконувати елементи, а головне – полюбити спорт.

“Ми раді, що змогли допомогти в організації такої масштабної подіїї, – діляться враженнями батьки дніпропетровської школи, – адже в першу чергу кожен старт це крок вперед для наших дітей”.

Спортсменки вікової категорії 6-8 років разом з Президентом Федерації та їхніми тренерами

Для тренерів та суддів приємно бачити як розвивається Федерація, все більше спортсменок приєднуються до цього ніжного та витонченого виду спорту. А мотивувати їх звісно будуть ті, хто вже досяг певного успіху – МС України.

Хвилюючі хвилини настали для дівчат вікової категорії 16 років та старше, в останній день змагань. Саме тоді були видані посвідчення майстрів спорту гімнасткам команди «Delice»:

  • Сєргєєнко Ірині
  • Онойченко Анастасії
  • Потаповій Крістіні
  • Степанєнко Анні
  • Анікєєвой Анастасії
Вручення посвідчень майстрів спорту України

Організатори змагань з нетерпінням чекають на спортсменок, тренерів, суддів, батьків та гостей наступного року, бажають усім нанаги та пересмоги у подальших стартах.

Команда “Grand Victory”, 14-16 років
Довга програма
Виступ команди “Delice”, 12-14 років
Коротка програма, тематика – вальс
Кожна програма містить творчу реалізацію ідеї виступу
“Alcor Nikas”, вікова категорія 10-12 років