Календарний план на 2020 рік

Назва Строк початку/ закінчення Місце-провед.
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти) “RiseUp Cup”, IV ранг 14.02.20
16.02.20
Чернігівська
Міжнародний турнір ” Miss Valentine” (II ранг) 26.02.20
04.03.20
Естонія
Кубок Світу (дорослі)- І етап. (ІІ ранг) 10.03.20
16.03.20
Фінляндія
Кубок Світу серед юніорів- І етап. (ІІ ранг) 10.03.20
16.03.20
Фінляндія
Міжнародний турнір- діти (ІІ ранг) 10.03.20
16.03.20
Фінляндія
Чемпіонат України (юніори, юнаки, діти), IV ранг 27.03.20
29.03.20
Сумська
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти) “Грація”, IV ранг 27.03.20
29.03.20
Сумська
Кубок Світу (дорослі) – ІІ етап. (ІІ ранг) 14.04.20
20.04.20
Казахстан
Кубок Світу серед юніорів- ІІ етап. (ІІ ранг) 14.04.20
20.04.20
Казахстан
Міжнародний турнір- діти (ІІ ранг) 14.04.20
20.04.20
Казахстан
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти), “Хотичанка – 2020”, IV ранг 01.05.20
03.05.20
Запорізька
Кубок Світу ( дорослі) – ІІІ етап. (ІІ ранг) 26.05.20
02.06.20
Росія
Кубок Світу серед юніорів- ІІІ етап. (ІІ ранг) 26.05.20
02.06.20
Росія
Чемпіонат Європи ( дорослі) – ІІІ етап. (ІІ ранг) 26.05.20
02.06.20
Росія
Чемпіонат Європи серед юніорів- ІІІ етап. (ІІ ранг) 26.05.20
02.06.20
Росія
Міжнародний турнір- діти (ІІ ранг) 26.05.20
02.06.20
Росія
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти), “Одеса-2020”? IV ранг 29.05.20
31.05.20
Одеська
Відкритий Чемпіонат ЦР ФСТ “Україна” 25.09.20
27.09.20
Вінницька
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти) “Подільські зорі”, IV ранг 25.09.20
27.09.20
Вінницька
Чемпіонат України, ІІІ ранг 23.10.20
25.10.20
Дніпропетровська
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти) “Крила перемоги”, IV ранг 23.10.20
25.10.20
Дніпропетровська
Кубок Світу (дорослі) ІV етап та фінал (ІІ ранг) 20.10.20
28.10.20
Малазія
Кубок Світу серед юніорів ІV етап та фінал (ІІ ранг) 20.10.20
28.10.20
Малазія
Міжнародний турнір- діти (ІІ ранг) 20.10.20
28.10.20
Малазія
Чемпіонат Світу (дорослі) (ІІ ранг) 18.11.20
22.11.20
Болгарія
Чемпіонат Світу серед юніорів (II ранг) 18.11.20
22.11.20
Болгарія
Міжнародний турнір- діти (ІІ ранг) 18.11.20
22.11.20
Болгарія
Кубок України (фінал), ІІІ ранг 10.12.20
12.12.20
Харківська
Всеукраїнські змагання (дорослі, юніори, юнаки, діти) “Алькор”, IV ранг 10.12.20
12.12.20
Харківська